Praca

Asystent
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Szukamy osoby otwartej i gotowej do współpracy.

Najważniejsze obowiązki:

wykonywanie zadań o charakterze administracyjno-biurowym a w tym:

  • prace administracyjno biurowe
  • prowadzenie dziennika poczty
  • zarządzanie asortymentem biurowym
  • zarządzanie kalendarzem biura
  • sporządzanie zestawień, prezentacji, porównań
  • przygotowywanie i archiwizacja wszelkiej dokumentacji

Od Kandydatów oczekujemy:

wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)

  • Wysoka kultura osobista i dyskrecja
  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania oraz ustalania priorytetów
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • dobra organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole
  • terminowa realizacji powierzonych zadań;
  • dokładność w pracy, odpowiedzialność i rzetelność;

Oferujemy:

na początek – podstawę wynagrodzenia i system premiowy (zlecenie, samozatrudnienie), a jeśli spodoba Ci się nasza praca  – możliwość zdobycia uprawnień zawodowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Flox Broker Service Robert Barbasiewicz z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Flox Broker Service Robert Barbasiewicz z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Wiewiórki 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres b.kwiatkowski@flox.com.pl